Služby

Naše firma působí na českém trhu od roku 2001. Naším působištěm je zejména Praha a střední Čechy, kde montujeme automatické závlahové systémy. V oboru závlah máme bohaté zkušenosti. Kromě bezpočtu realizací automatických závlahových systémů (AZS), se věnujeme průběžně školení a sledování nových trendů a směrů, kterými se závlahové systémy ubírají, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší, co dnešní trh nabízí.

Zavlažíme téměř cokoliv.
Zahrady rodinných domů, parky, golfová hřiště ale i jiná sportoviště, veřejnou zeleň nebo jen terasu s truhlíky či skleník. Vždy se snažíme respektovat potřeby zavlažovaného prostoru a spojit je s individuálním přáním zákazníka.Zavlažovací systémy jsou dnes běžnou součástí moderních zahrad, parků a sportovišť.
Výhody automatických závlahových systémů jsou :

Protože je naším cílem maximální spokojenost zákazníka, používáme pouze kvalitní komponenty firmy Hunter. Jsme autorizovanou firmou pro montáže systémů Hunter. Aby vaše zahrada byla vaší chloubou a přinášela vám radost a uspokojení, spolupracujeme se zavedenými zahradníky.

Nabízíme vám naše služby:

Možností využití umělých živých plotů je mnoho. V zahraničí patří umělé živé ploty již léta mezi rozšířené prvky zahradní architektury. Na českém trhu se realistické umělé živé ploty také začínají prosazovat pro své nezanedbatelné výhody jako je např.:

Některé z našich realizací si můžete prohlédnout v galerii.

Internetové prezentace Benefitweb.cz